Ticket sale

Buy your tickets now!

Festival

May 27 - June 8

Go to ticket sale
Dystopia

TIJD ZAT

Fri 30 May 2025 21:00

Add to my favorites

Jij bent onvervangbaar. Toch kiezen steeds meer mensen voor het eindige leven, terwijl de tijd van sterven definitief achter ons ligt. Wij nodigen je uit om de grenzen van je eigen bestaan te verleggen en een nieuwe relatie aan te gaan met het eeuwige. Kies voor een leven zonder limiet.
In TIJD ZAT gaat Dystopia op zoek naar zingeving in een wereld waarin de dood niet langer vanzelfsprekend is. De laatste jaren heeft de wetenschap zich opnieuw vastgebeten in dit fenomeen, en nieuwe technologieën zoals het internet en kunstmatige intelligentie openen deuren op het gebied van (digitale) levensverlenging. Het zou zomaar kunnen dat mensen in de nabije toekomst voor altijd voortleven.

Biografie
Dystopia is een collectief bestaande uit theatermakers Fleur Mennega en Mathijs Demper en productieleider Myrthe Ligtenberg. Hun werk is een mix van ‘soft’ sciencefiction-theater en interactief zapcabaret. Dystopia maakt voorstellingen over het thema dystopie: een akelige samenleving of angstaanjagend toekomstbeeld. Deze doemscenario’s hebben grote gevolgen voor de mensheid, terwijl diezelfde mens deze vaak zelf veroorzaakt. In onze huidige wereld, waarin technologie en wereldproblematiek zich in razendsnel tempo ontwikkelen, is de dystopie niet ver te zoeken.

Credits
* Makers en spelers: Mathijs Demper en Fleur Mennega
* Productieleider: Myrthe Ligtenberg
* Kostuum-/decorontwerper: Tess Elschot
* Muzikant - Thijn Meijer
* Eindregisseur: August de Leeuw

BEKIJK ALLE EVENEMENTEN VAN Dystopia

30 May 2025

21:00 - 21:30

Anne&Max Delft - Anne&Max Delft

Stationsplein 303 2611BV Delft

Tickets

Related shows

Discover the Festival .

We thank our

Subsidizers and beneficiaries