Kaartverkoop

Koop nu je tickets!

Festival

27 mei - 8 juni

Ga naar kaartverkoop

Delft Fringe in historisch erfgoed .

23 mei 2025

Van 27 mei t/m 8 juni vindt het Delft Fringe Festival plaats en verandert de stad in een podium voor cabaret, muziek, theater en dans! De voorstellingen vinden plaats op bijzondere locaties in Delft. Op plekken waar je misschien zelfs als inwoner van Delft nog nooit bent geweest. 

Historisch erfgoed

Onder de 30 locaties van dit jaar zitten ook veel prachtige historische locaties, waar de verhalen van vroeger nog te voelen zijn. Hoe bijzonder is het, dat je op zulke eeuwenoude plekken tijdens het Delft Fringe Festival kunt genieten van verrassende voorstellingen. Zo lopen historie en de podiumkunsten prachtig in elkaar over. Geniet bijvoorbeeld in:

  • de 17e eeuwse Molen de Roos, de laatst overgebleven molen van Delft. Er waren er vroeger 18.
  • de raadzaal van het prachtige stadhuis aan de Markt
  • een woonboot direct naast de Oostpoort, de enige overgebleven stadspoort. Er waren er vroeger acht.
  • de kapel achterin de Nieuwe Kerk, waar Willem van Oranje begraven ligt.
  • de sfeervolle Cuyperzaal in De Waag, een monumentaal pand waar vroeger handelswaar werd gewogen.
  • het 19e eeuwse museumhuis van Lambert Van Meerten, dat nog ingericht is zoals het vroeger was
  • de oude Sigarenfabriek aan de Koornmarkt, een verborgen parel achter de gevels

Programma op deze locaties

Van 27 mei t/m 8 juni kun je op deze, en andere bijzondere, locaties genieten van voorstellingen door 28 nieuwe makers. Kies je ervoor om een voorstelling op een bepaalde locatie te zien? Kies dan eenvoudig in de filters op de programmapagina die locatie en je ziet precies wat er daar te zien is! 

Naar het programma

 

Foto: Molen de Roos. Fotograaf: Jurjen Bolsenbroek.

Met dank aan

Subsidiënten en begunstigers